ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ: Η σταυροδοσία όλων των υποψηφίων
Ανακοινώθηκαν οι σταυροδοσίες από το Πρωτοδικείο
Από το NEWSROOM Δημοσίευση 30/5/2019
Το «Ν» δημοσιεύει όπως ανακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο Μυτιλήνης τις σταυροδοσίες όλων των παρατάξεων.
Για λόγους πολυήμερης αναμονής των υποψηφίων, το «Ν» δεν έχει προλάβει να επεξεργαστεί τα δεδομένα των σταυρών, δηλαδή ποιοι εκλέγονται από κάθε παράταξη, αλλά τα δημοσιεύει όπως ανακοινώθηκαν.
Σημειώνεται ότι δεν έχει γίνει ακόμα η αναγόρευση.
Οι σταυροί για την παράταξη «Αλλάζουμε τον τόπο μας»
Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αγιάσου
1 ) ΜΑΡΙΓΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 143
2 ) ΨΥΡΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΟΓΡΑΜΜΕΝΟΥ 146
Γέρας
1 ) ΒΑΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 199
2 ) ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 256
3 ) ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ - ΚΟΥΒΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62
4 ) ΠΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 68
5 ) ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 110
Ευεργέτουλα
1 ) ΔΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 109
2 ) ΙΑΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 155
3 ) ΨΩΜΑ ΖΩΓΡΑΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 53
Λουτροπόλεως Θερμής
1 ) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ - ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
2 ) ΚΟΥΤΟΥΓΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 154
3 ) ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 119
Μυτιλήνης
1 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 92
2 ) ΑΝΔΡΙΩΤΟΥ - ΜΗΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 291
3 ) ΒΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 417
4 ) ΒΟΥΝΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 386
5 ) ΓΕΩΡΓΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 35
6 ) ΓΚΙΝΑΪ ΑΟΥΡΕΛΑ του ΛΕΚΕ 32
7 ) ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ 224
8 ) ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 100
9 ) ΚΕΛΕΜΕΝΙ ΜΠΑΡΙΜΕ του ΑΝΤΡΕΑ 8
10 ) ΚΟΥΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 199
11 ) ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 64
12 ) ΛΕΜΟΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116
13 ) ΜΑΛΑΜΑ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ 203
14 ) ΜΕΛΙΓΩΝΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΚΟΝΤΕΛΛΗ 59
15 ) ΜΕΤΑΞΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 130
16 ) ΜΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 152
17 ) ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 151
18 ) ΠΑΤΕΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 255
19 ) ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 95
20 ) ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 103
21 ) ΣΚΟΥΡΚΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 158
22 ) ΤΑΜΒΑΚΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 95
23 ) ΤΣΙΝΤΩΤΑ- ΨΩΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 60
24 ) ΤΣΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 104
25 ) ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
26 ) ΧΟΧΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 536
Πλωμαρίου
1 ) ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΖΑΝΟΥ 405
2 ) ΒΟΥΝΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 258
3 ) ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 124
4 ) ΜΠΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 355
5 ) ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ 84